Adana Parça Eşya Taşıma

Adana da kaliteli çalışmalar yürüten bütün  nakliyat firmalarının mutlaka sunduğu hizmetlerden birisi olan parça eşya sevkiyatı, büyük bir boşluğu doldurmaktadır.

Araç içerisinde ufak bir yer kaplasa dahi eskiden yüksek fiyatlar ödenmekte bu da müşterilerin cebini yakmaktaydı. Bu probleme çözüm sunan nakliyat firmaları da Adana  parça eşya taşıma hizmetini vermeye başladı. Bazı zamanlar sadece birkaç eşyanın taşınması gerekmekte ve bunun için kargo şirketleri büyük meblağlar istemektedir. İnsanların bu mağdur durumunu gören Akyıldızlar  Nakliyat ise parça eşya sevkiyatı çalışmalarına ağırlık vererek, büyük bir soruna da çözüm üretmektedir. Adana evden eve nakliyat komple taşıma yanı sıra parsiyel taşımada tapıyoruz.

Son model araçlar ve alanında uzman çalışanlar ile gerçekleştirilen bu sevkiyat işlemleri sayesinde bir yerden bir yere göndermek istediğiniz eşyalarınızı güven içerisinde Akyıldızlar  Nakliyat’a emanet edebilmektesiniz. Adana şehirler arası nakliyat parça eşya taşıma hizmetimiz Tüm iller için geçerlidir.

Parça Eşya Taşıma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya sevkiyatından önce de firma ekspertiz göndererek eşyaların durumuna bakmaktadır. Eşyaların kaplayacağı yere göre araç belirlenmekte ve müşteriye de fiyat sunulmaktadır. Daha sonra da eşyaların ne zaman alınacağına dair plan yapılmakta ve nakliyat süreci de başlatılmaktadır.Adana parça eşya taşıma işleminde de eşyalarınızın montaj ve paketleme işlemleri yapılacaktır.

Eşyalar araçlara yüklenmeden önce paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler eşyaların araçta ya da taşınma sırasında zarar görmesine engel olmaktadır. Akyıldızlar  Nakliyat’ın kullandığı kaliteli malzemeler ile paketleme sayesinde herhangi bir aksilik durumunda eşyalar zarar görmemektedir. Facebook sayfamızdan bize ulaşın.